Výsledky TIPSPORT Pulitzer Cup 2019

Poradie médií o putovný pohár „Pulitzer cup“:
1. Denník Šport – 32 bodov
2. Tenisový Svet – 22 bodov
3. RTVS – 18 bodov
4. Pravda ( Perex) – 13 bodov
5. TASR – 10 bodov

Muži dvojhra do 45 rokov:
1. Martin Findura
2. Pavol Gros
3. Branislav Lacko
4. Kamil Kozakiewicz

Muži dvojhra nad 45 rokov:
1. Ľubomír Juhaniak
2. Igor Uher
3. Martin Kováčik
4. Peter Bubeník

Muži dvojhra nad 60 rokov:
1. Miroslaw Orlowski
2. Dušan Paholík
3. Aleksy Kosman
4. Krzystof Michalowski

Ženy dvojhra:
1. Eleonóra Adamcová
2. Oľga Kmeťová
3. Veronika Šramková
4. Daniela Potočková

Ženy štvorhra:
1. Eleonóra Adamcová – Halina Michalowska
2. Oľga Kmeťová – Veronika Šramková
3. Anna Kormanová – Daniela Potočková

Muži štvorhra do 100 rokov :
1. Martin Findura – Branislav Lacko
2. Igor Uher – Pvol Gros
3. Kamil Kozakiewicz – Roman Jagodzinski
4. Vlado Kittler – Boris Chmel

Muži štvorhra nad 100 rokov:
1. Dušan Paholík – Martin Kováčik
2. Tomáš Kurilla – Aleksy Kosman
3. Krzystof Michalowski – Miroslav Orlowski
4. Milan Šebo – Vlado Zlacký

Mix do 100 rokov :
1. Daniela Potočková – Igor Uher
2. Veronika Šramková – Peter Bubeník
3. Anna Kormanová – Vlado Zlacký

Mix nad 100 rokov:
1. Eleonóra Adamcová – Aleksy Kosman
2. Oľga Kmeťová – Miroslav Lánik
3. Halina Michalowska – Krzystof Michalowski
4. Larisa Raková – Milan Šebo

Najrýchlejšie podanie: Krzystof Michalowski (147 km/h)
Najpresnejšie podanie: Igor Uher (3 z 5 pokusov)
Tipovacia súťaž od TIPSPORTU – výhercovia: Rastislav Hríbik, Roman Jagodzinski, Michal Orlowski, Branislav Lacko, Martin Findura. Všetci 6 správnych tipov zo 7 možných na víťazov jednotlivých kategórií

Harmonogram turnaja PULITZER CUP 2019

31.05. /piatok/
9.00 prezentácia
9:30 – 13:00 zápasy
13:00 – 15:00 obedňajšia prestávka
15:00 – 19:30 zápasy
19:30 – 21:30 večera

01.06. /sobota/
9.00 – 13:00 zápasy
13:00 – 15:00 obedňajšia prestávka
15:00 – 19:00 zápasy
16:00 – 18:00 exhibičný turnaj osobností a novinárov
18:00 – 21:00 grilliáda
20:00 – 24:00 párty

02.06. /nedeľa/
9:00 – 13:00 zápasy
13:00 vyhodnotenie a ukončenie turnaja

Prihlášky nám môžete odosielať pomocou kontaktného formulára, alebo na info@tomorrowagency.sk.

Dozvedieť sa viac.

Pulitzer Cup 2019

Oznam o herných disciplínach a kategóriach Pulitzer Cupu.

Na turnaji Pulitzer Cup majú účastníci možnosť súťažiť v dvojhre mužov, dvojhre žien, štvorhre mužov a v mixe. Ako býva zvykom na medzinárodných novinárskych turnajoch, každý hráč má možnosť štartovať najviac vo dvoch disciplínach.
Herné disciplíny budú rozdelené do viacerých vekových kategórií. Na spustenie jednotlivej vekovej kategórie sa vyžaduje účasť aspoň 4 zaprezentovaných hráčov/párov, v prípade menšieho počtu štartujúcich v jednotlivej kategórií si organizátor vyhradzuje právo danú kategóriu nespustiť.
Disciplíny budú rozdelené do vekových kategórií nasledovne:

Dvojhra muži

 • do 45 rokov
 • 46 – 60 rokov
 • 61 rokov a viac

Dvojhra ženy:

 • do 45 rokov
 • 46 – 60 rokov
 • 61 rokov a viac

Štvorhra muži:

 • vekový súčet dvojice pod 100 rokov
 • vekový súčet dvojice 100 rokov a viac

Mix:

 • vekový súčet dvojice pod 100 rokov
 • vekový súčet dvojice 100 rokov a viac

V prípade nejasností alebo doplňujúcich otázok kontaktujte Mgr. Petra Miklušičáka prostredníctvom emailu na peter.miklusicak@tomorrowagency.sk, poprípade telefonicky na +421 944 315 169.

S pozdravom,
Peter Miklušičák


Announcement about the disciplines and categories at Pulitzer cup.

There will be 4 disciplines in Pulitzer Cup: mens singles, womens singles, mens doubles and mixed doubles. Each participant is entitled to start at most in 2 of the disciplines.
Every discipline will be divided into following categories according to the age of the participants. At least 4 participants are needed to run the category, in case there is less participants than 4, organizer has right not to run that category.

Mens singles:

 • up to 45 years
 • 46 – 60 years
 • 61 years and more

Womens singles:

 • up to 45 years
 • 46 – 60 years
 • 61 years and more

Mens doubles:

 • total age of doubles partners is less than 100 years
 • total age of doubles partners is 100 years and more

Mixed doubles:

 • total age of mixed partners is less than 100 years
 • total age of mixed partners is 100 years and more

In case you would need more informations about the tournament, please contact Mr. Peter Miklusicak via email peter.miklusicak@tomorrowagency.sk or the phone +421 944 315 169.

Best regards,
Peter Miklušičák

Tenisti sa spojili a pomáhali deťom so srdcovými chorobami.

“Lepšie ukončenie tohoročnej sezóny som si nevedel ani predstaviť.”, “Stáť na jednom kurte s Fed cupovými a Davis Cupovými reprezentantmi je splnením mojich tenisových snov.” “Úžasná energia a čistá radosť zo športu.” Aj takéto vety bolo často počuť počas druhého ročníka charitatívneho tenisového turnaja ProAm Challenge by Adifex, ktorý sa uskutočnil minulú sobotu 8. decembra 2018 na kurtoch bratislavského TK Slávia Agrofert. sobotu 8. decembra 2018 na kurtoch bratislavského TK Slávia Agrofert.

Štvorhrový turnaj profesionálnych a amatérskych hráčov prilákal tento rok okrem reprezentantantov Slovenska aj účastníkov z okolitých krajín Rakúska, Poľska, Bieloruska a Rumunska. Sily si tak spolu zmeralo 26 hráčov z 5-tich krajín, vďaka čomu turnaj získal odozvu v širokej tenisovej komunite.

Medzi najväčšie hviezdy turnaja patrila Magdaléna Rybáriková, ku ktorej sa premiérovo pripojila Jana Čepelová, ako ďaľšia z našich úspešných Fed Cupových reprezentatiek. Farby Davis Cupu tento rok hájilo trio súčasných hráčov Andrej Martin, Filip Polášek a Filip Horanský.

Z celkového víťazstva sa napokon po kvalitných zápasoch tešila Vivien Juhászová spolu s obhajcom titulu z predchádzajúceho ročníka, Martinom Černákom. A tak najcennejšia z trofejí, originálny výtvor zo skla z dielní v Lednických Rovniach, ostala aj tento rok na území Slovenska. Srdcia dobrých ľudí však hranice nepoznajú a preto sa aj tento rok vďaka zúčastnením a partnerom podujatia podarilo vyzbierať sympatickú čiastku peňazí, ktorá poputuje na pomoc detí so srdcovými chorobami z Nadácie Detského Kardiocentra.

“Turnaj sa mi veľmi páčil. Bolo super sa stretnuť s bývalími spoluhráčmi z tenisu v uvoľnenej atmosfére. Veľmi podporujem myšlienku ProAm a dúfam, že to bol pre amatérov zážitok.Organizácia bola perfektná a už teraz sa teľším na ďalší ročník”, dodáva Kamil Čapkovič, ktorý si našiel na turnaj čas aj napriek čerstvým oteckovským povinnostiam.

 

“Turnaj sa mi veľmi páčil. Bolo super sa stretnuť s bývalími spoluhráčmi z tenisu v uvoľnenej atmosfére. Veľmi podporujem myšlienku ProAm a dúfam, že to bol pre amatérov zážitok.Organizácia bola perfektná a už teraz sa teľším na ďalší ročník”, dodáva Kamil Čapkovič, ktorý si našiel na turnaj čas aj napriek čerstvým oteckovským povinnostiam.

Organizátor eventu TOMORROW AGENCY s.r.o. preto menovite ďakuje partnerom podujatia: Adifex, Úsmev pre Záhorie, Sporter, Foxon.sk, Gatorade, Superlativo.sk, Rona, Bidi Badu, IveKol, Natthing BigMedia, Športky.sk, ForMen, High&Style, Beauty&Woman a Tenisovysvet.sk.

Na dobročinnom turnaji ProAm Challenge by Adifex sa už túto sobotu predstaví aj tohto ročná osemfinalistka Australian Open Magdaléna Rybáriková

 Na štvorhrovom turnaji profesionálnych a amatérskych tenistov sa okrem davis cupových reprezentantov predstavia aj naše dlhoročné fed cupové reprezentantky Magdaléna Rybáriková a Jana Čepelová.

Magda má už skúsenosti s turnajom z minulého roku, kde sa presvedčila, že aj tenisti amatéri vedia svojou hrou potrápiť profíkov. Minuloročná semifinalistka Wimbledonu má za sebou úspešnú sezónu, keď sa dokázala dostať medzi najlepších 20 hráčok sveta a v lete jej patrila 17. pozícia na rebríčku WTA. Súperi by sa preto mali mať na pozore pred jej šikovnou hrou a umením na sieti.

Na turnaji sa premiérovo predstaví Jana Čepelová, ktorá bola najvyššie v rebríčku WTA na 50. mieste. Pamätné je jej víťazstvo proti svetovej jednotke Serene Williams na turnaji v Charlestone v roku 2014, kde nakoniec postúpila až do finále. Počas aktuálnej sezóny ju však trápili viaceré zdravotné problémy, preto sa výraznejšie presadila až v jej závere, keď sa v Číne dokázala prebojovať z kvalifikácie až do finále turnaja. Ako víťazka štvorhry na juniorskom Australian Open bude nepochybne čiernym koňom turnaja.

Na návrat na kurty sa teší aj Zuzana Feltsan Kučová. Staršia zo sestier Kučových si momentálne plnými dúškami užíva materstvo a starostlivosť o 1,5 ročnú dcérku Viktóriu. Z aktívnych hráčok budú chcieť do konečného poradia prehovoriť aj Michaela Hončová, Vivien Juhászová či Laura Maluniaková.

Viac info o turnaji na info@tomorrowagency.sk alebo www.tomorrowagency.sk.

Zahraniční tenisti podporujú ProAm Challenge by Adifex, legendárny Mike Bryan je medzi nimi

Blížiaci sa charitatívny štvorhrový turnaj zarezonoval aj mimo hraníc Slovenska. Našich reprezentantov sa 8. decembra na Slávií Agrofert budú okrem amatérov snažiť potrápiť aj ich zahraniční kolegovia.

Zo zahraničných účastníčok sa na turnaji predstaví Alexandra Cadantu, ktorej v minulosti patrila 59. priečka svetového rebríčka WTA. Rumunskej reprezentantke sa tento rok podarilo zdolať Annu Karolínu Schmiedlovú, s Magdalénou Rybárikovou má kladnú zápasovú bilanciu , takže v rámci ženského obsadenia turnaja sa máme na čo tešiť..
Zo susedného Rakúska prijali pozvanie na turnaj Gerald Melzer a Tristan-Samuel Weissborn. Mladší z bratov Melzerovcov – Gerald, figuroval zatiaľ najvyššie vo svetovom rebríčku dvojhry pred dvomi rokmi na 68. mieste. Štvorhrový špecialista “Sam” Weissborn to má z Viedne do Bratislavy na skok. Pozvanie okamžite prijal dúfajúc, že bude môcť oplatiť Filipovi Poláškovi a Andrejovi Martinovi prehru z nedávneho turnaja Slovak Open. Štvoricu zahraničných aktérov doplní bieloruský tenista Uladzimir Ignatik, ktorému je slovenské prostredie dôverne známe, keďže u nás už dlhší čas žije a trénuje.

Na diaľku sa rozhodla turnaj podporiť aj najväčšia hviezda súčasnej štvorhry, Mike Bryan. 18-násobný grandslamový šampión a čerstvý víťaz turnaja Majstrov v Londýne, venoval svoju raketu a osobné predmety ( samozrejme podpísané ) do charitatívnej dražby, ktorá prebehne počas turnaja. Okrem neho do nej venovala svoje podpísané tričko aj svetová jednotka vo dvojhre!!! Ak viete o koho sa jedná, prídite v sobotu a vydražte si ho. Pomôžete tým deťom so srdcovými chorobami z Nadácie Detského Kardiocentra.

Akékoľvek informácie ohľadom dražby alebo turnaja samotného nájdete na webe www.tomorrowagency.sk, poprípade vám ich organizátori radi poskytnú prostredníctvom emailu info@tomorrowagency.sk.

Trojica Davis Cupových reprezentantov medzi najväčšími favoritmi ProAm Challenge by Adifex

Polášek, Martin či Horanský zabojujú o víťaznú trofej na hviezdne obsadenom charitatívnom turnaji

8.decembra 2018 sa v Bratislave uskutoční 2. ročník tenisového štvorhrového turnaja profesionálov a amatérov Proam Challenge by Adifex. Súčasní aj bývalí slovenskí reprezentanti a reprezentantky si zmerajú sily na dvorcoch TK Slávia Agrofert. Svojou účasťou podporia hlavnú myšlienku turnaja: tenisom spájať a pomáhať.

Medzi najhorúcejších kandidátov na víťazstvo bude patriť naše reprezentačné trio Andrej Martin, Filip Polášek a Filip Horanský. Držiteľ 11 deblových ATP titulov Filip Polášek sa po dlhšej absencii v súťažnonom dianí vrátil na kurty impozantným spôsobom. V priebehu piatich mesiacov sa vyšplhal z nultého miesta na 160. priečku rebríčka ATP. V októbrovom dueli proti Bielorusku pomohol dôležitým bodom Slovensku k postupu do svetovej skupiny Davisovho Pohára. V ňom tento rok debutoval aj Filip Horanský, ktorý zažil zatiaľ svoju najlepšiu sezónu, keď si vylepšil svoje kariérne maximum a dostal sa do top 200 rebríčka ATP.

Zadarmo im však nič nedarujú ani kolegovia a bývalí Davis Cupový reprezentanti Ladislav Švarc, člen “strieborného ” tímu z roku 2005 Kamil Čapkovič či víťaz minulého ročníka ProAm Challenge Viktor Bruthans.

Za “nežnejšiu” časť turnaja budú tento rok hájiť farby Magdaléna Rybáriková, Zuzana Kučová, Michaela Hončová či Vivien Juhászová. Zo zahraničných matadorov sa môžeme tešiť na Geralda Melzera, Alex Cadantu aj Uladzimira Ignatika.

Napriek náročnej sezóne si nájdu pred Vianocami čas a podporia tak deti so srdcovými chorobami z Nadácie Detského Kardiocentra.

Akékoľvek informácie o turnaji Vám radi poskytnú na info@tomorrowagency.sk alebo na web stránke www.tomorrowagency.sk.