TOMORROW AGENCY

Sme mladou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá organizovaním športových, kultúrnych i zážitkových podujatí, a komplexným marketingovým poradenstvom. Vo svojom portfóliu máme množstvo inovatívnych riešení, ktoré naplnia vaše predstavy.

Základ spoločnosti položili traja ľudia, ktorých dala dohromady spoločná vášeň k tenisu a chuť spájať ľudí s podobným zanietením. Cieľom bolo hlavne zabávať ľudí a umožniť im stretávať sa prostredníctvom inšpiratívnych podujatí. Teda podujatí, ktoré okrem športového zážitku ponúknu priestor na vytvorenie komunity ľudí, ktorým nie je ľahostajné prostredie, v ktorom žijú a ľuďia, ktorí ich obklopujú.

Preto sa snažíme poskytovať služby a tvoriť produkty s pridanou hodnotou. To znamená produkty, ktoré nesledujú len krátkodobé ciele, ale už dnes vytvárajú pevný základ pre zajtrajšok, aký chceme a o aký sa usilujeme.

Team TOMORROW AGENCY vďaka nenahraditeľným skúsenostiam v oblasti profesionálneho športu svetovej úrovne, organizovaní jedinečných a prestížnych eventov,
i mnohoročnej praxi v top reklamných, mediálnych agentúrach a marketingu splní očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta.