PROAM CHALLENGE 2018

Druhý ročník ProAM 2018

Najlepší slovenskí tenisti a tenistky Čepelová, Rybáriková či Martin Polášek sa po boku amatérskych hráčov stretli v rámci štvorhrového turnaja ProAM Challenge by Adifex a okrem boja o cennú trofej tak podporili aj dobrú vec!

Po úspešnom prvom ročníku sme priniesli medzi tenisových nadšencov mimoriadne obľúbený formát štvorhrového turnaja ProAM 2018, ktorý sa uskutočnil 8.12.2018 v tenisovom klube Slávia Agrofert v Bratislave. Tenistky a tenisti amatéri tak mali na sklonku sezóny možnosť vyzvať a poraziť slovenských reprezentantov, ktorým počas roka držia palce vo Fed Cupe či Davis Cupe.

Pre amatérskych hráčov – partnerov podujatia to bola zároveň príležitosť na nadviazanie a posilnenie vzťahov s obchodnými partnermi, či vytvorenie zaujímavej reklamnej spolupráce s top hráčmi WTA a ATP.

V neposlednom rade bolo toto podujatie príležitosť na pomoc deťom so zdravotným hendikepom. Aj v roku 2018  poputoval výťažok z turnaja deťom so srdcovými chorobami v rámci Nadácie detského kardiocentra.

Okrem sprievodného programu, ako bola napríklad súťaž o najrýchlejšie podanie, sa zúčastnení mohli tešiť na dobročinnú aukciu športových predmetov od slovenských, ale aj zahraničných tenisových legiend. Do aukcie prispeli Dominika Cibulková, Magdaléna Rybáriková, Martina Suchá, Kristína Kučová, Ladislav Švarc či Uladzimir Ignatik. Na aukcii sa hostia tešili z vzácnej trofeje a to podpísanej tenisovej rakety Mikea Bryana, 18-násobného grandslamového šampióna a aktuálneho lídra svetového rebríčka vo štvorhre!

Záujemcovia o partnerstvo na ďalšom prichádzajúcom ročníku kontaktujte info@tomorrowagency.sk.

Fotografie z podujatia PROAM CHALLENGE 2018: