Kto sme

Martina Suchá

Bývalá profesionálna tenistka sa počas svojej 12 ročnej kariéry na okruhu zúčastnila najprestížnejšich podujatí ako sú Grand Slamy (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon a US Open), WTA turnaje, Fed Cup-ové duely či Olympiáda v Aténach. Z tenisových úspechov si najviac cení víťazstvo vo Fed Cupe, osemfinále na Australian Open a dve víťazstvá na WTA turnaji. Po skončení aktívnej kariéry sa začala venovať trénerstvu. Cennou skúsenosťou bolo pôsobenie v akadémii slávneho Johna McEnroe v New Yorku. Vyštudovala Ekonómiu a manažment na PEVŠ. Príležitostne sa venuje športovému komentovaniu a aktuálne sa tiež venuje projektu “Život športovca po kariére”.

Kamil Gróf

Úspešný marketingový manažér, vášnivý športovec, tenisový nadšenec. Viac ako 10 rokov pracuje v oblasti marketingu, skúsenosti získaval v reklamných a mediálnych agentúrach. Momentálne pôsobí ako marketingový manažér v známej medzinárodnej firme.
Vyštudoval fakultu prírodných vied na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a popri štúdiu ako úspešný model precestoval celý svet.

 

Peter Miklušičák

Bývalý profesionálny tenista sa po skončení aktívnej kariéry dal na trénerskú dráhu. Počas nej spolupracoval s viacerými špičkovými tenistami, medzi ktorými nechýbali Dominika Cibulková, Andrej Martin či Kristína Kučová. Okrem tenisu sa venoval štúdiu práva na PEVŠ v Bratislave, ktoré ukončil ako úspešný absolvent doktorandského tretieho stupňa. Svoje skúsenosti z oblasti športu využíva od roku 2013 pri organizovaní rôznych športovo-kultúrnych podujatí a eventov.