Na dobročinnom turnaji ProAm Challenge by Adifex sa už túto sobotu predstaví aj tohto ročná osemfinalistka Australian Open Magdaléna Rybáriková

 Na štvorhrovom turnaji profesionálnych a amatérskych tenistov sa okrem davis cupových reprezentantov predstavia aj naše dlhoročné fed cupové reprezentantky Magdaléna Rybáriková a Jana Čepelová.

Magda má už skúsenosti s turnajom z minulého roku, kde sa presvedčila, že aj tenisti amatéri vedia svojou hrou potrápiť profíkov. Minuloročná semifinalistka Wimbledonu má za sebou úspešnú sezónu, keď sa dokázala dostať medzi najlepších 20 hráčok sveta a v lete jej patrila 17. pozícia na rebríčku WTA. Súperi by sa preto mali mať na pozore pred jej šikovnou hrou a umením na sieti.

Na turnaji sa premiérovo predstaví Jana Čepelová, ktorá bola najvyššie v rebríčku WTA na 50. mieste. Pamätné je jej víťazstvo proti svetovej jednotke Serene Williams na turnaji v Charlestone v roku 2014, kde nakoniec postúpila až do finále. Počas aktuálnej sezóny ju však trápili viaceré zdravotné problémy, preto sa výraznejšie presadila až v jej závere, keď sa v Číne dokázala prebojovať z kvalifikácie až do finále turnaja. Ako víťazka štvorhry na juniorskom Australian Open bude nepochybne čiernym koňom turnaja.

Na návrat na kurty sa teší aj Zuzana Feltsan Kučová. Staršia zo sestier Kučových si momentálne plnými dúškami užíva materstvo a starostlivosť o 1,5 ročnú dcérku Viktóriu. Z aktívnych hráčok budú chcieť do konečného poradia prehovoriť aj Michaela Hončová, Vivien Juhászová či Laura Maluniaková.

Viac info o turnaji na info@tomorrowagency.sk alebo www.tomorrowagency.sk.